Biz Kimiz?

Tarihçe

1974 yılında gömlek, tişört ve pantolon üretimiyle başlayan serüvenimiz, 1980'li yıllarda ithalat ve ihracat ile hem iç hem dış piyasada gelişerek büyümüş, 2017 itibariyle de kurumsal tekstil alanındaki başarısını, kurumsal tedarik alanına da taşımıştır.

İnovasyon

Oppenheimer Kurumsal Tekstil ve Oppenheimer Kurumsal Tedarik, son teknolojilere uygun yenilikçi araştırma, geliştirme ve üretim ile yılların uzmanlık, bilgi ve birikimini harmanlayarak sunmayı misyon edinmiştir.

Deneyim

45 yılı aşkın deneyim ve tecrübesiyle üretmeye, büyümeye ve gelişmeye devam eden Oppenheimer Kurumsal Tekstil ve Oppenheimer Kurumsal Tedarik, geniş ürün yelpazesi, inovatif yaklaşımı ve kalite anlayışı ile kurumsal markalara hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Kurumsallık

Bu sebeple, alanında uzman, profesyonel yönetici ve çalışan kadromuz ile kurumsal tekstil ürünlerimiz dışında, her sektöre hitap eden tedarik ürünlerimizle de iyi, kaliteli ve hızlı hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Kalite, estetik, hız ve güven

Yenilikçi ve estetik çözümler

İnovasyon ve teknolojiye uyum

Hayatı güvenli ve kolay hale getiren tekstil ürünlerinden, promosyon tasarımları ve zengin tedarik zincirine kadar müşterilerimizin daima bir sonraki adımın ötesine geçmesini hedefliyoruz.

Tüm kurumsal çözüm ortaklarımız için önceliğimiz kalite, estetik, hız ve güvendir. Sektördeki yenilikçi teknolojilere adapte olarak inovasyona önem veriyoruz.

105

Ürün

22+

Marka

17

Sektör

4

Yeni Teknoloji