OPPENHEIMER

Hizmetler

Tasarım, planlama, üretim ve pazarlama

Geniş ürün yelpazesi, yenilikçi ve modern yapısıyla planlamadan, tasarıma, üretimden pazarlamaya kadar full entegre bir sistemle sunduğumuz hizmetlerimiz, firmaların kurumsal alanda talep ettikleri tüm gereksinimlerine cevap vermektedir.

Çok yönlü hizmet anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile firmaların kurumsal tekstil alanında olduğu kadar kurumsal tedarik alanında da vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz.

Tüm kurumsal tekstil ve tedarik çözümleri tek bir adreste

Kurumsal tekstil alanında; firmaların ihtiyaç duyduğu personel ve iş kıyafetleri, saha çalışanları için kurumsal kıyafetler gibi pek çok gereksinimleri karşılanmaktadır. Ayrıca firmaların tanıtımı ve beğeni kazanmasına katkı sağlayan (şapka vb. gibi) kurumsal promosyon ürünlerinin, planlama, tasarım ve üretim hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz, talep edilen ürünlerin öncelikle planlama sürecini tamamlamasının ardından ister birebir, ister tasarım ekibince uygulanan yeni tasarımlarla üretim ekibine devredilmesi ve üretim ekibince de son halini alması aşamalarından geçmektedir.Kurumsal tedarik alanında ise; firmaların ihtiyaç duyduğu ve satın almasını gerçekleştirdiği tekstil dışı her türlü ürünün tedariği sağlanmaktadır. Ofis malzemelerinden kullan at eldivenlere, maskeden dezenfektana pek çok ürün hızlı ve güvenilir şekilde tedarik edilmektedir.

Her geçen gün büyüyen geniş ihracat ağıyla pek çok ülke ile işbirliği yapmaya ve çalışmalarımızı ilerletmeye devam ediyoruz.

FİRMANIZ İÇİN KALİTELİ VE HIZLI ÇÖZÜMLER

Hizmetlerimiz

Kurumsal Tasarım

Markanıza özel ve kurum kimliğiniz uyumlu tasarım çözümleri

Promosyon Ürün Tasarımı

Firmanızı sektörde öne çıkaracak tamamen size özgü promosyon tasarımları

Araştırma ve Planlama

Hedef kitlenizin tespiti ve analizi, ihtiyaçlarınıza göre planlama çalışmaları

Pazarlama

Ürün pazarlama stratejileri noktasında kurumsal danışmanlık hizmeti

Kurumsal Tedarik

Kurumunuzun tüm tedarik ihtiyaçlarına toplu ve hızlı çözümler

Üretim

İhtiyaçlarınıza uygun kaliteli ve estetik ürünlerin optimum sürelerde üretilmesi